Black-City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувай !
RealTop.netГласувай за мен в BGTop100.com
Latest topics
» Герой на хора
Имението на Елена Гилбърт I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 10:31 am by Алисън Дилорентес

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001 came as a surprise to the public
Имението на Елена Гилбърт I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 1:41 pm by Гост

» автоматизированный резательный комплекс СОЧИ-5
Имението на Елена Гилбърт I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 12:05 pm by Гост

» Герои на вампири
Имението на Елена Гилбърт I_icon_minitimeПет Авг 27, 2010 1:47 pm by Bree Tanner

» Търся си сестра
Имението на Елена Гилбърт I_icon_minitimeПет Юли 23, 2010 7:51 am by Алисън Гарнър

» Герои на Хората
Имението на Елена Гилбърт I_icon_minitimeНед Юли 18, 2010 4:16 pm by Елена Гилбърт

» ВАЖНИ СЪОБЩЕНИЯ !!!
Имението на Елена Гилбърт I_icon_minitimeЧет Юни 10, 2010 8:41 am by Елена Гилбърт

» Другарче за РП !!
Имението на Елена Гилбърт I_icon_minitimeНед Юни 06, 2010 4:49 am by Алисън Гарнър

» Избери емотиконка,описваща настроението ти.
Имението на Елена Гилбърт I_icon_minitimeСъб Юни 05, 2010 1:01 am by Катрин Линтън

Приятели
Имението на Елена Гилбърт 1610556k 90 Имението на Елена Гилбърт 1502233C

 

 Имението на Елена Гилбърт

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
ШефЪъ
ШефЪъ
Елена Гилбърт


Брой мнения : 119
Join date : 21.04.2010

Имението на Елена Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Имението на Елена Гилбърт   Имението на Елена Гилбърт I_icon_minitimeПон Май 24, 2010 5:31 pm

Отвън имението изглеждаше така. Отвътре имението беше обзаведено с много вкус. Спалнята на Ел, макар и ненужна след промяната, беше озаведена изцяло в бяло.В дъното на стаята имаше една малка скрита вратичка, която водеше към гардеробът на г-жица Гилбърт. Освен голямата бяла спалня, в къщата имаше още три спални. Първата спалня беше обзаведена с мебели в черно и бяло и беше доста елегантно. Втората беше по-скоро уютна, отколкото модерна. Третата може да се каже, че бе една от най-уютните стаи за гости. Стаята на Никол не бе нищо особенно, но на нея доста и харесваше.
Баните също бяха много луксозни. Тази, която бе към стаята на Елена бе обзаведена изцяло в сребристо, а баните към първата и втората спалня бяха еднакви. Последната баня бе в светло сини нюанси.
За разлика от спалните, всекидневната беше една. Кухнята също.
От закритият басейн лъхаше едновременно топлина и удобство. Атмосферата там бе успокояваща и романтична.Дворът бе подреден по много интересен начин. Едно от любимите места на Мели беше езерото с пейките. Цветната градина също не бе за изпускане.
Върнете се в началото Go down
https://black-city.bulgarianforum.net
Елена Гилбърт
ШефЪъ
ШефЪъ
Елена Гилбърт


Брой мнения : 119
Join date : 21.04.2010

Имението на Елена Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Елена Гилбърт   Имението на Елена Гилбърт I_icon_minitimeВто Май 25, 2010 6:34 am

Елена най-накрая беше стигнала.Тя отключи вратата.Когато влезе Никол се затича към нея и й се хвърли на раменете.
-Ники мила какво има ? - притеснено попита тя.
-Нищо !! Ти закъсня и аз...-стисна силно Ел.
-Хей няма нищо..
Е хайде обличай се.Аз отивам да закусвам.-Никол кимна в знак на съгласие, а Eл излезе и се запъти към кухнята. Кафето бе готово.Наля си в една чаша и я сложи на масата.Никол слезе и взе зърнената си закуска.
-Миличка хайде да излезем в градината.-Елена хвана Ники за ръка и я поведе към
красивата градина.Духаше лек ветрец,който накара Ел съвсем незабележимо да потръпне.Седнаха на беседката която бе по средата на градината.Гилбърт взе писмата отпивайки от кафето си.Започна да ги разглежда, а малката Ники си играеше.
Върнете се в началото Go down
https://black-city.bulgarianforum.net
Деймън Салваторе
Вампири
Вампири
Деймън Салваторе


Брой мнения : 5
Join date : 23.05.2010

Имението на Елена Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Елена Гилбърт   Имението на Елена Гилбърт I_icon_minitimeВто Май 25, 2010 7:30 am

Разбира се Деймън нямаше да остави Елена да му се изплъзне от ръцете.Проследи я до домът й.Докато Елена разглеждаше писмата той застана зад нея смеейки се с подлата му усмивка.Никол го бе забелязала, но се смееше и го гледаше.Деймън и беше направил онзи номер с очите.Когато Елена тръгна да става пред лицето й се яви онази усмивка..подлата която казва: Ще си го намериш !!
-По дяволите Деймън !! Какво търсиш тук ? Как влезе..? И какво за бога си направил на Никол ?
-Перверзница..ти и дете ли си имаш ?!
- Деймън се отчая напълно.Мислеше си че може да стане нещо между тях.
-И спри да си мислиш че може да има нещо между нас..май забрави че съм вампир..! А това е братовчедка ми!! - прошепна му тя.
-Успокой ме!! Значи ще имаш бебе от мен..-засмя се
-Абе ей глупак..Попитах те нещо!! Тръгвай с мен..-Елена клекна до Никол и и каза нещо, а след това дръпна Деймън за ръката и го поведе към стаята й.
-Виж сега..нямам нищо против това че ще ходим в стаята ти, но в къщата има малко дете.-погледна Елена която бе готова да го сграбчи за врата и да започне да го души.
-Деймън!! - удари го зад врата. -Имаш големи фантазии !!
-Оо мила ще видиш какво е фантазия !
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
ШефЪъ
ШефЪъ
Елена Гилбърт


Брой мнения : 119
Join date : 21.04.2010

Имението на Елена Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Елена Гилбърт   Имението на Елена Гилбърт I_icon_minitimeВто Май 25, 2010 9:10 am

-Хмм..ти си...ти сии... - Елена се чудеше какво да каже че той си беше глупак и тъпак.. - Ти си глупак !! Как влезе ? И защо влезе?
-Влязох лесно..другото е тайна..-извъртя очи.
-Всъщност ти си ... - преди да го каже Деймън я хвана и започна да я гъделичка.
-Деймън! Стига... Престани..Махни се !!! - провикна се тя, но преди да се опомни вече беше на земята..и Деймън беше там.
-Казах ти да ме пуснеш !!..-изписка тя, а очите и станаха червени.
-Спокойно секси вампирче..отивам си..!!
-Нее !! Тоест..Махай се..
-Оо я виж ти.."милата" вампирка не иска да си ходя..Тогава ще остана за вечерта...
-Ти така си мислиш !! - хвърли една книга по него.
- Май вечерта ще я прекараш в моргата..с кол забит в сърцето - ухили се тя.
Върнете се в началото Go down
https://black-city.bulgarianforum.net
Деймън Салваторе
Вампири
Вампири
Деймън Салваторе


Брой мнения : 5
Join date : 23.05.2010

Имението на Елена Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Елена Гилбърт   Имението на Елена Гилбърт I_icon_minitimeВто Май 25, 2010 1:17 pm

-Мила моя Елена не си играй с лошия вампир, защото не обещавам какво ще ти се случи.-Деймън легна на леглото й.
-Впрочем меко легло си имаш.-Деймън забеляза че Елена се бе загледала през прозореца. Той не откъсна поглед от красивите части на тялото й (;дд).
-Дълга нощ..! - ухили се той.
-Чух те !!-обърна се Ел. - Ей сега идвам!! И внимавай какво правиш !! - Деймън излезе на терасата.
-Какво правиш ? - попита го тя.
-Чакам те.. - засмя се той и за част от секундата се премести до нея.
-Хмм..много си близо !
-Е и ? - постави ръце на таза й.
-Оо я стига..като в някой романтичен дебилски филм сме.Ще си изясним чувствата.Значи първо спри да ме докосваш и второ избий си тая мисъл от главата!!
-Коя мисъл ? - Деймън се направи че не знае.
-Оо я стига..така изглеждаш още по-глупав..Избий си мисълта за сватбата.
-Ей маце ти пък как разбра ? Аа това не е сватба, а погребение..Мм да чисто погребение !! Никога няма да се оженя за теб..Та ти си..грозна !!
-Оо така ли !! - Елена го бутна от терасата.-Ти не се мисли за много красив че си пълна овца !! - викаше от терасата.
Деймън се изправи и бързо се покатери при нея.Целуна я, а тя дори не се дърпаше..
-И все пак си оставаш грозна !!
-А ти ... Махай се..
-Казах че ще спя у вас !! - хвана я през кръста и я бутна на леглото събличайки тениската си.
-Господи !! Втори път ли искаш да умра ?!?! Защо на мен ? Защо? - изправи се и го бутна на леглото.
-Хмм ти си имала добро мислене !..- изтегна се на леглото и загледа Елена.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
ШефЪъ
ШефЪъ
Елена Гилбърт


Брой мнения : 119
Join date : 21.04.2010

Имението на Елена Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Елена Гилбърт   Имението на Елена Гилбърт I_icon_minitimeСъб Май 29, 2010 1:35 pm

Елена бавно свали блузата си и се доближи до Деймън.
-Е такак как е ?
-Оуу даа Good job !! - ухили се
-Деймън как може да си толкова красив ?!
-Ами предава се по бащина линия - намигна й.Елена му се нахвърли и започна да го целува.
-Моля прибери си зъбките..-хвана я и я преобърна.
-Значи искаш да си отгоре ?
-Миличка аз винаги съм отгоре..-започна да я целува.
Никол нямаше какво да прави и се качи в стаята за да види къде е Елена.
-Никол !! - изписка..
-А детето ни..тоест детето ти..
-Братовчедка ми е..и моляте пусни ми крака..
-Аа да вярно пускам те !
-Како аз исках.. - започна да говори Никол
-Батиното развали ми най-прекрасния секс..говори по-бързо!!
-Ники иди си играй в стаята..-Никол излезе..-Та до къде бяхме стигнали ?
-Аз и ти в легло..поза 26.. - дръпна я в леглото
-Ахам да вярно..-засмя се и го целуна.
Върнете се в началото Go down
https://black-city.bulgarianforum.net
Sponsored content





Имението на Елена Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Елена Гилбърт   Имението на Елена Гилбърт I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Елена Гилбърт
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Имението Гарнър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Black-City :: Къщите !!-
Идете на: